Yaşam Koçluğu Sertifikası

Ekim AyıKontenjan Dolmuştur

Yaşam Koçluğu Sertifikası

Yaşam Koçluğu Sertifikası programına katılan katılımcılar, İnsanların istedikleri hedeflere ulaşması yolunda onlara destek olarak süreci hızlandıran bir kişisel danışmanlık mesleği eğitimi alırlar.

Bu programa katılan katılımcılar yaşam koçluğu hizmeti vermek için, kendilerini ileriye taşıyacak unsurların farkına vararak kendi gelişimleri ve performanslarının artmasına katkıda bulunacak şekilde eğitim alırlar. Yeni bir meslek olan Yaşam Koçluğu Türkiye Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından da tanınmış bir meslektir.

Program İçeriği

Yaşam Koçluğu Sertifikası programına katılan katılımcılara; yeni bir yaşam ve kazanç fırsatı yakalanması, iş ve özel yaşamın düzenlenmesi, sorunların üstesinden gelinmesi, vizyonun genişletip, yönetim becerinin geliştirilmesi gibi konular eğitim verilir.

Eğitime Kimler Katılabilir

   • Yaşam Koçluğunu meslek edinmek isteyenler
   • Mevcut mesleklerinin yanında koçluğu profesyonel olarak yapmak isteyenler,
   • Yaşamın her alanında koçluk yaklaşımlarını kullanmak isteyen profesyoneller,
   • Özel yaşamında daha etkin ve başarılı olmayı amaçlayanlar,
   • Ekip verimliliğini ve etkinliğini artırmak isteyen siyaset insanları, yöneticiler,
   • Hayatını daha verimli ve keyifle yaşamak isteyen herkes yaşam koçluğu eğitimine katılabilir.

Yaşam Koçluğu Sertifikası Nasıl Alınır, Nasıl Kayıt Olunur?

Yaşam Koçluğu Sertifikası alabilmek için öncelikle katılımcının ön kaydını yaptırması gerekmektedir. Ön kayıt onayından sonra ödeme yapılır. Ödeme yapıldığı gün Uzman Online Eğitim tarafından katılımcıya, Katılımcı Danışmanı atanır. Katılımcı Danışmanı (mesai saatleri içerisinde olmak şartıyla) başvurusu onaylanan kişiye kullanıcı adı ve şifre gönderir.

Katılımcı kullanıcı adı ve şifreyle birlikte, kendisine gönderilen bağlantıya tıklayarak ilgili web sitesine gider. Burada ilgili yerleri doldurup eğitim almaya başlayabilir. Katılımcı Danışmanı eğtim süreci boyunca katılımcıya danışmanlık hizmeti verir.

Yaşam Koçluğu Sertifikası Programımıza, uzaktan eğitim ile dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman ve şekilde katılabilir , Uluslararası onaylı sertifikalarımızı almaya hak kazanabilirsiniz.

Alacağınız dersler internet ortamında size gönderilir (mail & Flash Disk). Eğer interaktif modülümüzü kullanacaksanız, size verilen şifreyle dersleri takip etmeye hemen başlayabilirsiniz. İlk ödemeyi yapan ve kayıt oluşturan herkes için, anında dersler aktif hale getirilir.

ÖN KAYIT FORMU

Lütfen seçim yapınız.

DEĞERLİ YORUMLARINIZ

guest
1 Yorum
En eski
En yeni En çok oy alan
Inline Feedbacks
View all comments
Recep Öznur

Çok tşk ederim çok mumnun kaldım ve iyiki almışım.