Eğitimde Oyun Etkinlikleri Sertifikası

Ekim AyıKontenjan Dolmuştur

Eğitimde Oyun Etkinlikleri Sertifikası

Eğitimde Oyun Etkinlikleri Sertifikası Programının amacı Çocukların gelişimlerini ve bakımını nitelikli etkinliklerle desteklemektir.

Mesleğin gerektirdiği yeterlilikleri kazanan katılımcılar, eğitim sektöründe; öğretmen gözetimi ve denetiminde anaokulu, kreş, ve kurumların okul öncesi eğitimlerinde çalışabilirler.

Eğitimde Oyun Etkinlikleri Sertifikası Program İçeriği

  • 0-36 ay öz bakım
  • Çocukları tanıma teknikleri
  • Çocukla iletişim
  • Dil gelişimi
  • İş güvenliği ve işçi sağlığı
  • Oyun etkinlikleri
  • Özel eğitimde müzik etkinlikleri
  • Özel eğitimde oyun etkinlikleri

Eğitimde Oyun Etkinlikleri Sertifikası Eğitimi Nasıl Alınır, Nasıl Kayıt Olunur?

Çocuk Bakımı ve Oyun Odası Sosyal Etkinlikler Sertifikası alabilmek için öncelikle katılımcının ön kaydını yaptırması gerekmektedir. Ön kayıt onayından sonra ödeme yapılır. Ödeme yapıldığı gün Uzman Online Eğitim tarafından katılımcıya, Katılımcı Danışmanı atanır. Katılımcı Danışmanı(mesai saatleri içerisinde olmak şartıyla) başvurusu onaylanan kişiye kullanıcı adı ve şifre gönderir.

Katılımcı kullanıcı adı ve şifreyle birlikte, kendisine gönderilen bağlantıya tıklayarak ilgili web sitesine gider. Burada ilgili yerleri doldurup eğitim almaya başlayabilir. Katılımcı Danışmanı eğitim süreci boyunca katılımcıya danışmanlık hizmeti verir.

Çocuk Bakımı ve Oyun Odası Sosyal Etkinlikler Sertifikası Programımıza, uzaktan eğitim ile dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman ve şekilde katılabilir , Uluslararası onaylı sertifikalarımızı almaya hak kazanabilirsiniz.

Alacağınız dersler internet ortamında size gönderilir (mail & Flash Disk). Eğer interaktif modülümüzü kullanacaksanız, size verilen şifreyle dersleri takip etmeye hemen başlayabilirsiniz. İlk ödemeyi yapan ve kayıt oluşturan herkes için, anında dersler aktif hale getirilir.

ÖN KAYIT FORMU

Lütfen seçim yapınız.

DEĞERLİ YORUMLARINIZ

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments