UZMAN ONLİNE EĞİTİM

Uzman Online Eğitim, Ankara’da yerleşik olarak, bilimsel ilkeleri rehber edinerek ve meslek etiğine bağlı kalarak hizmet vermektedir.

Uzman Online Eğitim, çağdaş eğitimin bir gereği olarak zamandan ve mekandan bağımsız bir şekilde bilgisayar teknolojileri vasıtası ile tamamen sanal ortamda canlı, görüntülü, sesli olarak derslerin işlendiği, katılımcının istediği zaman bunları tekrar izleyebileceği ve görüntüleyebileceği bir eğitim sistemi modelini benimsemiştir.

Uzman Online Eğitim, Katılımcıların uzaktan eğitim ile kariyer planlarına uygun eğitimler vererek hem kişisel gelişimine katkı sağlamayı hem de meslek sahibi olmasını ilke edinmiştir.

Uzman Online Eğitim yapılan eğitimin çeşidine bağlı olarak Uluslararası geçerli sertifikalar vermektedir.

Merkezimizde Oyun Terapisi, Bağımlılık Terapisi, İnsan Kaynakları, Cinsel Terapi, İşaret Dili, Aile Danışmanlığı, Hasta ve Yaşlı Bakımı, Tıbbi Sekreterlik, Çocuk Bakımı ve Oyun Odası Doğal Kozmetik, Aromaterapi, Muhasebe, Kalıcı Makyaj, Eft Sertifikaları verilmektedir.

Vizyon

Zaman ve mekandan bağımsız olarak, bilimsel ilkeler ve mesleki kurallar içerisinde katılımcılarının kişisel gelişimine katkı sağlamayı ilke edinen evrensel standartlarda güvenilir bir kuruluş olmaktır.

Misyon

Katılımcının memnuniyetini üst düzeye çıkarmayı hedef alan, güvenilir, şeffaf ve güler güzlü hizmet sunumunu esas alan, aynı zamanda sürekli kendini geliştiren ve yenileyen uzman personeli ile katılımcılarına ihtiyaç duydukları alanlarda eğitim vererek toplumun ve bireylerin kişisel gelişimine ve meslek edinmelerine katkıda bulunmayı ilke edinen bir kuruluş olmaktır.

DEĞERLERİMİZ

GÜVENİRLİLİK

Katılımcılarına sanal ortamda güven duyacakları bir teknolojik alt yapı ile eğitim vermek.

MAHREMİYET

Katılımcıların, kişisel bilgilerini üçüncü kişilere karşı korumak.

ŞEFFAFLIK

Sertifika programlarımız ve teknolojik alt yapımız hakkında taleb edilmesi halinde katılımcılara bilgi vermek.

SÜREKLİ GELİŞİM

Yeni, çağdaş bilimsel yöntemleri ve teknolojileri sürekli takip etmek ve kendini güncellemek.

BİLİMSELLİK

Kişisel gelişim eğitimlerinde bilimselliği ispatlanmış tekniklerle hizmet vermek.

UYGUNLUK

Kişisel gelişim eğitimlerinde fayda maliyet noktasında hizmetlerimizi en uygun fiyatla ücretlendirmek.